Najaarscompetitie 2020

Najaarscompetitie 2020

Teams en zaalschema

Andere locatie thuiswedstrijden

Vanaf het najaar 2020 zullen de meeste wedstrijden gespeeld gaan worden op een andere locatie.
Deze locatie beschikt over een sportkantine (Bij Moontje) en voldoende parkeergelegenheid.

Sporthal Waterwijk
IJsselmeerweg 48
1316 RK Almere

Sportcafé Bij Moontje
Voldoende parkeergelegenheid
Ga hier naar Google Maps

LET OP!
Niet alle zaterdagen
kunnen wij deze zaal huren en zullen dan alsnog moeten uitwijken naar onze eigen speelzaal aan de Marathonlaan

Speelzaal Aventurijn
Marathonlaan 13
(Sportpark Fanny Blankers-Koen)
1318 ED Almere
Voldoende parkeergelegenheid
Ga hier naar Google Maps

(geen kantine, wel gratis koffie/thee/limonade/koekjes)

Helaas zullen dit najaar, vanwege de maatregelen m.b.t. Covid-19, de jeugd- en seniorenteams niet gelijktijdig op zaterdag spelen (enkele uitzonderingen daargelaten i.v.m. inhaalwedstrijden).

Najaarscompetitie 2020 - Thuiswedstrijden zaalschema

DatumLocatieJeugdteamsSeniorenteams
Zaterdag 19 septemerSporthal WaterwijkAU1 - AU2 - AU4 - AU5
Zaterdag 26 september
Sporthal WaterwijkAU1 - AU2 - AU3
Duo: AU2 - AU3 - AU4 - AU5
Zaterdag 3 oktoberMarathonlaan 13AU1 - AU2 - AU3 - AU4
Zaterdag 10 oktoberSporthal WaterwijkAU1 - AU2 - AU3
Duo: AU1 - AU2 - AU3 - AU4 - AU5
Zaterdag 17 oktoberMarathonlaan 13AU1 - AU2 - AU3 - AU5 - AU5
Zaterdag 31 oktoberSporthal WaterwijkAU1 - AU2 - AU3 - AU4 - AU5
START 10.00 uur!
AU2 - AU3
Duo: AU1 - AU2 - AU3 - AU4 - AU5
Zaterdag 14 novemberSporthal WaterwijkAU1 - AU2 - AU3
Duo: AU1 - AU2 - AU3 - AU4 - AU5
Zaterdag 21 novemberMarathonlaan 13AU1 - AU2 - AU3 - AU4 - AU5
Zaterdag 28 novemberSporthal WaterwijkFinale 6e klasse
Zaterdag 5 decemberSporthal WaterwijkAU1 - AU2 - AU3
Duo: AU1 - AU2 - AU3 - AU4 - AU5

 

 

Jeugdteams

AU1 - 1e klasse
Kylian Potters
Nick Ketzer

AU2 - 3e klasse
Mika Tjokrohamidjojo
Ian Exmann

AU3 4e klasse
Dominique Goossens
Chakeno Cho Chia Yuen
Joris van Keimpema
Sai-Kee Ly
Kay de Wildt

AU4 - 6e klasse
Yves Scheers
Beau Teinveld
Kasper Marcos
Vuk Gardasevic

AU5 - 6e klasse
Martine Duineveld
Suzanne de Vos
Tobias van der Velden
Giuliano van der Hansz
Ryan Julsing

 

Seniorenteams

Regulier

AU1 - 4e klasse
Wayne Plaxton
Johan Bakker
Linh Nguyen
Emma Ketzer

AU2 - 5e klasse
Freek van der Kamp
Vadim Sukhanov
Luis Gallègo Muñoz
Juanvier Alejandro

AU3 - 5e klasse
Django Stoutenburg
Erwin Kitselaar
Andrew Ketzer

 

Duo

AU1 - 3e klasse
Maikel Spijkerman
Nick Ketzer
Ian Exmann

AU2 - 5e klasse
Nick van Breda
Rob Uijterwaal
Catalina Niño Gomez

AU3 - 6e klasse
Ruud Jagerman
Cees Talsma

AU4 - 6e klasse
Harald Paterek
Hasan Özdemir

AU5 - 6e klasse
Rene Aldershof
Vincent Dymanus